Formalizada Suministros

VCG/PHB Subministrament de llicències del software Sketchup Pro

Expediente: ICSOL-2026-43

Contrato de suministros formalizado por Institut Català del Sòl (INCASÒL). Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 7 may 2026 a ÍSCAR SOFTWARE DE ARQUITECTURA, S.L.. Se recibió 1 oferta.

1.137
Presupuesto base
1.137
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
48000000
Publicación
13 may 2026, 14:09
Fecha límite
26 mar 2026, 11:30
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ÍSCAR SOFTWARE DE ARQUITECTURA, S.L.
NIF
B47344429
Importe
1.137
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €