Formalizada Servicios

VCG/PHB Lloguer espai i patrocini amb contraprestacions per al SIL 2026

Expediente: ICSOL-2026-82

Contrato de servicios formalizado por Institut Català del Sòl (INCASÒL). Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 79956000. Adjudicado el 29 may 2026 a CONSORCI ZF INTERNACIONAL, SAU. Se recibió 1 oferta.

44.527
Presupuesto base
44.527
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
79956000
Publicación
29 may 2026, 16:08
Fecha límite
27 may 2026, 17:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
CONSORCI ZF INTERNACIONAL, SAU
NIF
A61290292
Importe
44.527
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 27 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €