Formalizada Suministros

UBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ / CONFIGURACIÓ , POSTA EN MARXA I SUPORT DE TOT EL MAQUINARI NECESSARI , PER AMPLIAR ELS PORTS DELS FIREWALLS SONICWALL DE TOTES LES SEUS DE L’AJUNTAMENT

Expediente: GENE2024008632 (X2024008788)

Subministrament, instal·lació/configuració , posta en marxa i suport de tot el maquinari necessari , per ampliar els ports dels Firewalls Sonicwall de totes les seus de l’Ajuntament

85.485
Presupuesto base
85.485
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
30 ene 2026, 10:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 ene 2026
Anuncio de Pliegos 30 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 dic 2024
Anuncio de Formalización 19 dic 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:39

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)