Formalizada Servicios

Treballs PDU portuari port de Palamós

Expediente: PTOP-2025-175

Realització dels treballs d'assistència tècnica per a la redacció del Pla director urbanístic portuari del port de Palamós

56.715
Presupuesto base
26.298
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 dic 2025, 13:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 dic 2025
Anuncio de Pliegos 19 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 nov 2025
Anuncio de Formalización 19 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Departament de Territori, Habitatge i Transició Ecològica

En la misma provincia (Girona)