Adjudicada Servicios

TREBALLS DE PODA DE PART DE L’ARBRAT MUNICIPAL DE CASTELL D’ARO, PLATJA D’ARO I S’AGARÓ, ANY 2025-2026

Expediente: GENE2025008322 (X2025008449)

contractació promoguda per la Regidoria de Serveis i Medi Ambient, en relació a la necessitat de contractar els treballs de poda de part de l’arbrat del municipi de Castell d’Aro, Platja d’Aro i s’Agaró, any 2025-2026, que venen detallats a l’annex 1 del Plec de Prescripcions Tècniques

41.322
Presupuesto base
41.322
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2025, 13:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2025
Anuncio de Pliegos 11 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)