Formalizada Servicios

Treballs de conservació i manteniment de la llera de les rieres Burgada, Vallmanya, Rec Viver i rec del Molí.El servei consisteix en l’execució dels treballs de conservació i manteniment de les lleres en l’àmbit urbà de la Riera Burgada (LOT 1) , de la Riera Vallmanya (LOT 2) i de les rieres d’àmbit no urbà, que es concreten el trams del rec Viver, rec del Molí, i la riera Burgada aigües amunt de l’actuació del lot 1 (LOT 3) del municipi de Palafolls .

Expediente: X2025001295

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Palafolls en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 77200000. Adjudicado el 13 mar 2026 a ARICO FOREST, SLU. Se recibieron 11 ofertas.

115.226
Presupuesto base
138.271
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
77200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:37
Fecha límite
24 nov 2025, 15:00
Duración
2 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ARICO FOREST, SLU
NIF
B17574799
Importe
42.680
Ofertas recibidas
11

Organismo contratante

Ajuntament de Palafolls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 abr 2026, 06:24

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026AO0120AC

Servicios mantenimiento integral de las zonas ajardinadas gestionadas por Barcelona de Serveis Municipals, S.A. en el Anillo Olímpico de Montjuic

800.897 €

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Más licitaciones de Ajuntament de Palafolls

Adjudicada X2026003198

Contractació de la pòlissa d’assegurança de defensa jurídica i reclamació de danys (Lot 4) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) de l'Associació Catalana de Municipis.

2.353 €

Adjudicada X2026003197

Contractació de la pòlissa d'assegurança de Responsabilitat civil i patrimonial (Lot 2) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.06) de l'Associacio Catalana de Municipis.

24.068 €

Adjudicada X2026002709

Contractació de la pòlissa d’assegurança de danys materials a edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l’Acord marc del servei d’assegurances de danys a edificis i instal·lacions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.09), de l’Associació Catalana de Municipis.

22.834 €

Adjudicada X2026001293

Contractació de la pòlissa d’assegurança col·lectiva d’accidents pel cos de voluntari/es (Lot 1- Accidents) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) de l'Associació Catalana de Municipis.

440 €

Adjudicada X2026003953

Subministrament d'un article d’uniformitat policial per a la Policia Local de Palafolls, en concret pantaló d'estiu operatiu, basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.08 -LOT 1).

2.542 €