Formalizada Servicios

Treball de camp complementari del servei de desplegament d’un sistema d’informació de territori, vinculat a l’eina de Padró d’habitants de la Diputació de Tarragona, finançat pel “Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència” – Finançat per la Unió Europea - NEXTGENERATIONEU

Expediente: 8004330008-2025-0008810

Treball de camp complementari del servei de desplegament d’un sistema d’informació de territori, vinculat a l’eina de Padró d’habitants de la Diputació de Tarragona, finançat pel “Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència” – Finançat per la Unió Europea - NEXTGENERATIONEU\n

90.000
Presupuesto base
90.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 jul 2025, 14:36

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jul 2025
Anuncio de Pliegos 29 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2025
Anuncio de Formalización 29 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)