Formalizada Suministros

Sustitución Del Transformador G3 Y Actuaciones Complementarias

Expediente: REU-72/2025

Contrato de suministros formalizado por Aena. Dirección de Contratación en Tarragona. Categoría CPV 31000000. Adjudicado el 15 ene 2026 a SELCAT 09 SL. Se recibieron 2 ofertas.

75.000
Presupuesto base
75.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
31000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 11:16
Fecha límite
27 nov 2025, 00:59

Adjudicación

Adjudicatario
SELCAT 09 SL
NIF
B65082679
Fecha
15 ene 2026, 01:00
Importe
74.150
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación 27 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 15 ene 2026
Anuncio de Formalización 16 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:46

Mismo sector y zona (31 en Tarragona)

En evaluacion 52_2026_CNT

Subministrament, mitjançant lloguer, dels equips i/o elements que constituiran l’enllumenat ornamental nadalenc i el seu transport i manteniment, per procediment obert, i inici de la licitació.

61.000 €

Adjudicada 38/2026 - A1 Adhesió ACM

Adhesió de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, S.A. (CEMSSA) al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) - Lot 1 (Baixa tensió: fins a 15 kW)

17.189 €

En evaluacion 2026-18

Ejecución de las actuaciones definidas en el proyecto de "Reforma integral del alumbrado público del Polígono Industrial de Valls – FASE 4"

94.807 €

En evaluacion 4747/2025

subministrament de material elèctric per la Brigada Municipal.

45.000 €

Adjudicada 2026-0001487

Pròrroga de la contractació del subministrament d'energia elèctrica de la seu del Consell Comarcal de l'Alt Camp (expedient amb referència interna 8100170005-2025-0000179), mitjançant contractació basada en l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Exp. 2023.04), Lot 7.

12.397 €

Adjudicada 1717/2026

Contractació basada del lot 2 i 59 pel subministrament i serveis d'instal·lació d'enllumenat públic dins l'Acord Marc de serveis i subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (2022.07)

37.181 €

Formalizada SUM-26-0266-SOM

Suministro e instalación de un grupo electrógeno para el centro de umivale Activa de Reus Tecnoparc (Tarragona)

28.000 €

Formalizada 5206/2023

Contractació del servei tècnic especialitzat de llum, so i audiovisuals, i pel lloguer d'equips d'il·luminació i de so d'espectacles en viu, inclòs transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge del material subministrat, per a la realització dels espectacles inclosos a la programació del Celler de Vila-seca.

102.289 €

Formalizada 2026/430264

Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.

44.030 €

Desierta 8931/2025

Subministrament de material elèctric per treballs que realitza la Brigada Municipal en el mateniment d'edificisi vies publiques del municipi de Roda de Berà.

45.000 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación