En evaluacion Servicios

Suport i assessorament tècnic en matèria d’energia i economia circular

Expediente: 036-26

“Serveis de suport i assessorament tècnic en matèria d’energia i economia circular al teixit empresarial de Badalona” L’objecte de la contractació del servei és l’aportació del mètode, les eines i les habilitats específiques per a desenvolupar les actuacions de suport al teixit empresarial del territori en matèria d’energia i economia circular. Les principals actuacions a cobrir segons les àrees de treball es detallen al PLEC DE PRESCRIPCIONS TÈCNIQUES relatives al contracte 036-26.

155.397
Presupuesto base
37.115
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2026, 15:22

Organismo contratante

Reactivació Badalona, SA.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Reactivació Badalona, SA.

En la misma provincia (Barcelona)