Formalizada Servicios

Suport, assistència i realització tècnica audiovisual dels actes institucionals organitzats pel departament de Salut i de les compareixences de la consellera de Salut i els altres alts càrrecs del departament que es duguin a terme dins de les dependències del departament de Salut, i a la resta d'espais on es duguin a terme, que estaran circumscrits a l'àmbit territorial de Catalunya

Expediente: SA-2026-16

Contrato de servicios formalizado por Departament de Salut. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79952000. Adjudicado el 13 ago 2026 a INICIATIVES EVENTS, SL. Se recibieron 3 ofertas.

134.317
Presupuesto base
322.361
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79952000
Publicación
7 abr 2026, 16:04
Fecha límite
7 may 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
INICIATIVES EVENTS, SL
NIF
B64709363
Importe
56.155
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Departament de Salut

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 abr 2026
Anuncio de Pliegos 7 abr 2026
Fin Plazo Presentación 7 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament de Salut