Abierta Sin plazo publicado Suministros

SUMINISTRO Y OBRAS DE REFORMA INTEGRAL DEL ALUMBRADO PÚBLICO DEL POLÍGONO INDUSTRIAL DE VALLS, FASE 4

Expediente: 2026-18

Ejecución de las actuaciones definidas en el proyecto de Reforma integral del alumbrado público del Polígono Industrial de Valls - FASE 4

113.768
Presupuesto base
113.768
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Valls, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 04:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Valls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Valls

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus

110.640 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

66.232 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

224.221 €