Formalizada Suministros

Suministro e instalación de una plataforma de transcriptómica espacial tridimensional (3D) in situ de alto rendimiento para el Centro Nacional de Análisis Genómico (CNAG), financiado por la Unión Europea Next Generation EU.

Expediente: CNAG/2026/001

Contrato de suministros formalizado por Comisión Ejecutiva del Consorcio para la Explotación del Centro Nacional de Análisis Genómico en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 15 días. Categoría CPV 38434000. Adjudicado el 4 jun 2026 a Stellaromics Inc.. Se recibió 1 oferta.

500.000
Presupuesto base
500.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
38434000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 06:52
Fecha límite
19 jun 2026, 23:59
Duración
15 días

Adjudicación

Adjudicatario
Stellaromics Inc.
NIF
88-0600623
Fecha
4 jun 2026
Importe
466.810
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026, 06:52
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026, 06:52
Fin Plazo Presentación 19 jun 2026, 23:59
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 4 jun 2026
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 jun 2026, 04:12

Mismo sector y zona (38 en Barcelona)

Abierta CU-2026-1329

Adquisició i implantació d'un nou sistema de monitorització de les condicions ambientals (temperatura i humitat relativa) als dipòsits i espais de treball de l'Arxiu Nacional de Catalunya (ANC), tant de l'edifici actual com del nou edifici, mitjançant la incorporació de dispositius data loggers i d'un sistema associat de gestió i consulta de dades a executar durant el 2026

78.595 €

Abierta ICEC-2026-911

Subministrament, instal·lació, integració, configuració, ajust, posada en marxa, formació i garantia de les instal·lacions de cinema i sistemes audiovisuals de les sales de projecció de la Filmoteca de Catalunya

215.596 €

Abierta 2026-00306

Suministro, instalación y mantenimiento de una boya meteo-oceanográfica para la monitorización ambiental de las obras de la reordenación sur del puerto de Barcelona. Clave de expediente: OT-PP-P-0003/2026.

440.000 €

Abierta PO260101

Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL.

513.000 €

Abierta 4567/2026

Constitueix l'objecte del contracte les obres d’execució de la fase 2 del projecte ordinari anomenat “Implantació de comptadors de telelectura d’abonat al municipi d’Abrera”

166.275 €

Abierta 014_26000024

Subministrament i instal·lació, al Laboratori de l’Agència de Salut Pública de Barcelona, d’un equip de Cromatografia Líquida per Permeació en Gel (GPC, Gel Permeation Chromatography) necessari per la purificació de diferents extractes d’aliments, així com l’ordinador i el software necessari pel seu funcionament

29.299 €

Abierta CTN2600362

Si bé el laboratori disposa actualment d’uns equips amb codi E-1001 i E-1026, adquirits els anys 1993 i 1996 respectivament, aquests han quedat obsolets per antiguitat i cal renovar-los per tal de garantir la realització de l’analítica establerta, en compliment del programa de la Directiva Marc de l’Aigua 91/271/CEE del Consell, i de les mostres d’establiments industrials per a la determinació de la Declaració de l'Ús i la Contaminació de l'Aigua DUCA (Decret 103/2000, de 6 de març, pel qual s’aprova el Reglament dels tributs gestionats per l’Agència Catalana de l’Aigua.) La compra d’un equip d’anàlisi de toxicitat per bioluminescència, tipus AJBIO2010L BIOLIGHT TOXY i bloc addicional AJBIO2022, de Aqua Science, amb un total de 60 posicions, permetria la realització del doble d’analítiques en una mateixa càrrega, i d’aquesta forma, millorar en la mesura del possible el temps de finalització de les analítiques. D’altra banda, quedaria garantit el canvi de peces i possibles reparacions, que ara no és possible, com a conseqüència de l’obsolescència dels equips actuals.

46.000 €

Abierta AJT/148869/2025

Subministrament d’una estació total topogràfica, incloent-hi l’aparell principal, la resta d’instrumental, el programari (software) i la formació bàsica inicial necessàries per poder utilitzar-lo.

24.793 €

Abierta 2026-140

Suministro, puesta en servicio y mantenimiento post-garantía de un espectrómetro de masas Maldi‑Tof para el Servicio de Microbiología del Centro de Diagnóstico Biomédico (CDB) del Hospital Clínic de Barcelona (HCB)

349.680 €

Abierta 014_26000023

Subministrament de dos captadors manuals de baix volum seqüencials amb capçals de PM10 o PM2,5 per a dues estacions adscrites a la xarxa de vigilància i previsió de la contaminació atmosfèrica a la ciutat de Barcelona i de titularitat de l’Agència de Salut Pública de Barcelona

33.058 €

Más licitaciones de Comisión Ejecutiva del Consorcio para la Explotación del Centro Nacional de Análisis Genómico