En evaluacion Suministros

Suministro e instalación de mobiliario y equipamiento de laboratorio, incluyendo obras, en los laboratorios del CREAF de la sede del campus UAB de Bellaterra.

Expediente: 2026-CREAF-O-006-95000

Contrato de suministros en evaluación por Consorci Centre de Recerca Ecològica i Aplicacions Forestals (CREAF) en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 84 días. Categoría CPV 39180000.

184.994
Presupuesto base
184.994
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
39180000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 may 2026, 16:04
Fecha límite
29 may 2026, 23:59
Duración
84 días
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación 29 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 04:22

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Abierta 006_26001690

Subministrament amb l’adquisició dels equips continguts en l’annex I del PPT, la seva instal·lació, posada en servei i manteniment durant el període de garantia.

86.871 €

Abierta 26-104

Subministrament, transport i muntatge de mobiliari d’oficina a les diverses dependències de l’Ajuntament de Cornellà de Llobregat, amb criteris de contractació pública ecològica.

17.000 €

Abierta 26-091

Subministrament, transport, muntatge i instal·lació de mobiliari del nou Centre d’Informació i Recursos per a les dones “Pura Velarde” (CIRD), ubicat al C/Urgell-Pl.Tàrrega de Cornellà de Llobregat

37.533 €

Abierta P/0174/X/26/6

Suministro, instalación y puesta en funcionamiento de equipos de aire acondicionado en diferentes acuartelamientos de la Comandancia de la Guardia Civil de Barcelona.

23.467 €

Más licitaciones de Consorci Centre de Recerca Ecològica i Aplicacions Forestals (CREAF)