Formalizada Suministros

Suministro De Utensilios De Cocina Para El Colectivo Ssei

Expediente: GRO-27/2026

Contrato de suministros formalizado por Aena. Dirección de Contratación en Girona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 39220000. Adjudicado el 25 may 2026 a EL CORTE INGLES, S.A.. Se recibió 1 oferta.

700
Presupuesto base
700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
39220000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 07:11
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
EL CORTE INGLES, S.A.
NIF
A28017895
Fecha
25 may 2026
Importe
683
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 may 2026
Anuncio de Formalización 26 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 04:15

Mismo sector y zona (39 en Girona)

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Formalizada 193/2026

Subministrament material exposició La Retirada i dinamització exposició.

99.631 €

Adjudicada PR-2026-656

Contracte basat amb concreció de condicions per al subministrament i instal·lació de cortines per a diferents plantes de l'edifici de la Generalitat de Catalunya a Girona. PR-2026-656

5.304 €

Formalizada X2026001196

Aquest contracte té com objecte l’adquisició d’un rodet compactador de residus per a la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

39.900 €

Formalizada X2026001084

Subministrament i instal·lació de culleres bivalves i polispasts als pous de gruixuts de les EDAR d’Olot, Santa Pau i Llierca

81.155 €

En evaluacion GENE2026004568/X2026004636

Subministrament, en règim de lloguer sense opció de compra, muntatge i desmuntatge d’un avet d’avets durant el Nadal 2026-2027

20.661 €

Adjudicada X2026000451

Contracte de subministrament, transport i instal·lació d'armaris metàl·lics modulars destinats a allotjar els cubells de residus del servei de recollida porta a porta als habitatges plurifamiliars del carrer Sant Andreu, 35, de Porqueres, així com eventuals subministraments addicionals durant la vigència del contracte d'acord amb la disposició addicional 33a de la LCSP.

9.378 €

Formalizada 2026F040000002

És objecte de la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del subministrament, en règim de lloguer, de mòduls de bar amb piques d’aigua, camerinos, renta-gots, taquilla i lavabos per la Festa Major de Salt i d’un mòdul de lavabos adaptat de tres portes per la Revetlla de Sant Joan. En el contracte està inclòs el servei de transport, el muntatge, el desmuntatge, així com les connexions d’aigua i desguàs.

27.350 €

Formalizada COBS2026/043

El present contracte mixt té per objecte el subministrament i serveis d’instal·lació i transport, de material divers, en règim de lloguer, per cobrir les necessitats derivades de l’organització del Festival d’Aquí i de la Fira de Sostenibilitat que es realitza a Sant Feliu de Guíxols.

28.376 €

Formalizada CS/AH04/1101463603/26/AMUP

Subministrament de cadires ergonòmiques, cadires fixes, cadires especials i tamborets per a l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta i l’Àmbit d’Atenció Primària de Girona.

48.130 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación