Anulada Suministros

Suministro de un vehículo para el reparto de comida a domicilio del servicio de ayuda a domicilio del Ayuntamiento de Sant Llorenç des Cardassar

Expediente: 2026/2039

Contrato de suministros anulado por Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Sant Llorenç des Cardassar en Illes Balears. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 34100000.

28.926
Presupuesto base
28.926
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34100000
Lugar de ejecución
Illes Balears (Illes Balears)
Publicación
17 jul 2026, 10:07
Fecha límite
3 ago 2026, 16:30
Duración
3 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:20

Mismo sector y zona (34 en Illes Balears)

Abierta PAS 07 RENTING FURGO

El objeto del presente contrato es el suministro, en régimen de arrendamiento sin opción de compra (renting), de un (1) vehículo libre de emisiones tipo furgón/furgoneta, destinado principalmente al Departamento de Mantenimiento de MERCAPALMA

25.440 €

Formalizada 2026/62-2

Adjudicació d'un vehicle tipus furgó tancat, marca Opel, model Movano, etiqueta C, amb bolla d'enganxament homologada com a accessori addicional, per al departament de Serveis Generals de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1/2024.Lot 5.

28.014 €

Formalizada 2026/62-1

Subministrament d'una furgoneta i un vehicle tipus furgó tancat per al departament de Serveis Generals. Acord Marc FELIB 1/2024. Lots 4 i 5.

22.594 €

Formalizada 2026/36-4

Adjudicació de dos vehicles amb pes màxim autoritzat (PMA) fins 3.500 kg amb bolquet i grua, model i marca Isuzu M27 generation 2 serie bleu obd-e 3.5 tn, motor explosició amb bolla d'enganxament homologada per a cada vehicle com accesori addiciónal, per al Departament de Servis Generals -Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025.Lote 7

118.300 €

Formalizada 2026/36-3

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kgs, amb bolquet (caixa remolcadora), marca i model MAXUS DELIVER 9 1.3 CHASIS DRT / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 6

85.600 €

Formalizada 2026/36-2

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kg, marca i model: Maxus deliver 9 I.3 chasis drt / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió per al Departament de Servis Generals - Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 4

92.774 €

Formalizada 2026/36-1

Adjudicació d'un vheicle "pick up" marca Ssangyong model Musso Sports Pro Diesel 2.2 4WDMT per al Departament de Protecció Civil de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 3

46.615 €

En evaluacion 10592/2026

L'objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat d'arrendament sense opció de compra, de dos vehicles per a l'ús dels serveis tècnics municipals, de manera que es puguin dur a terme les tasques pròpies d'aquest negociat: 1. Inspecció d'obres 2. Certificats de finals d'obra 3. Control i inspecció d'activitats, etc.

28.959 €

En evaluacion 34441/2026

Subministrament mitjançant adquisició de cadires, taules, tanques i carpes destinades a l'organització d'esdeveniments municipals de l'Ajuntament d'Eivissa

39.068 €

Adjudicada 1037/2026

Suministro de un vehículo SUV/4x4 adaptado para la Policía Local del Ayuntamiento de Sant Joan de Labritja

41.300 €

Más licitaciones de Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Sant Llorenç des Cardassar