Formalizada Suministros

Suministro de switches de acceso para la renovación de la red LAN, el saneamiento del Rack A y la prestación de los servicios de instalación, configuración y mantenimiento para la infraestructura de red de la Fundació Parc Recerca i Innovació de la Universitat de Girona

Expediente: PRI03/2026

Contrato de suministros formalizado por Fundació Parc recerca i Innovació Universitat de Girona en Girona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 32000000. Adjudicado el 2 jun 2026 a ACUNTIA S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

49.255
Presupuesto base
49.255
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
18 may 2026, 09:51
Fecha límite
25 may 2026, 16:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ACUNTIA S.A.U.
NIF
A80644081
Fecha
2 jun 2026, 02:00
Importe
49.126
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 may 2026
Anuncio de Pliegos 18 may 2026
Fin Plazo Presentación 25 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 2 jun 2026
Anuncio de Formalización 5 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jun 2026, 06:11

Mismo sector y zona (32 en Girona)

En evaluacion COBS2026/074

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'equips per actualitzar l'actual sistema de megafonia del camp de futbol de Vilartagues, camp de futbol Josep Sunyer i Arxer, pavelló de la Corxera i pavelló Carles Nadal, de Sant Feliu de Guíxols, d’acord amb les condicions tècniques (PPT) redactades pels Serveis Tècnics Municipals.

24.415 €

En evaluacion 2026/2408

Serveis tècnics de so, il·luminació i projecció de l'Ajuntament de Llagostera.

26.475 €

Formalizada 25/2026

Negociat sonorització i il·luminació havaneres

53.728 €

Formalizada 2026/1

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració, posada en marxa i validació de la nova electrònica de xarxa de l’ICRA, incloent switches de core i accés, i garantia ampliada. L’abast inclou també la retirada ordenada de l’electrònica existent i la documentació final del desplegament. (veure PPT)

83.720 €

Formalizada 2025/4122

Remodelació de l'espai de fàbrica a l'Ecomuseu Farinera, finançat amb fons Next Generation

325.326 €

En evaluacion X2023000336_2

Subministrament de productes i serveis

84.951 €

Formalizada 2025/005890

Subministrament d’equipament de xarxes, posada en marxa i millora de les condicions de la garantia d’un conjunt de commutadors de la infraestructura de telecomunicacions informàtiques, substituint equipament existent que està al final de la seva vida útil. S’instal·larà a varis centres diferents de l’organització, tant a les instal·lacions dels CPD principals com a vàries seus de l’Ajuntament. Això implica el subministrament de un seguit de commutadors d’electrònica de xarxa, la instal·lació física de l’equipament, la migració de les configuracions i la retirada dels elements substituïts.

81.069 €

Formalizada 2025/002916

Subministrament i instal·lació de nou equipament audiovisual de la Sala de Plens ubicada a l’edifici seu del consistori, en substitució de l’actual que disposa d’elements avariats no substituïbles per obsolescència tecnològica.

60.305 €

Adjudicada 5/2026

Subministrament i servei de muntatge, proves, operació i desmuntatge de sonorització, il·luminació i visualització de pantalles de gran format per a l'execució de la Cantada Havaneres de Calella de Palafrugell

53.728 €

Anulada X2025000043

Contracte mixt de subministrament, obra i serveis. Subministrament i instal·lació dels comptadors d'abonats del municipi de Sant Aniol de Finestres, juntament amb la teconologia necessària per permetre la digitalització de la seva lectura. Amb aquests nous comptadors i la seva tecnologia associada es busca una major precissió en els consums, fuites o fraus a nivell d'usuari i permetre el compliment de la normativa vigent.

120.333 €

Más licitaciones de Fundació Parc recerca i Innovació Universitat de Girona