Adjudicada Suministros

Suministro de material quirúrgico para las cirugías de raquis del hospital de umivale Activa en Tarragona

Expediente: SUM-26-0190-OSA

Contrato de suministros adjudicado por Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3 en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 12 meses. Categoría CPV 33184100. Adjudicado el 21 jul 2026 a IQC 2010 SL. Se recibió 1 oferta.

71.821
Presupuesto base
158.007
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación 29 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2026
Anuncio de Formalización 20 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:12

Mismo sector y zona (33 en Tarragona)

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €

Abierta HCA 005/2026

És objecte de la present sol·licitud la contractació del subministrament de material fungible i equipament necessari per la realització d’intervencions quirúrgiques de cataractes al Bloc Quirúrgic de l’Hospital Comarcal d’Amposta, que es reflecteixen en el Plec de PrescripcionsTècniques. Aquest objecte comprèn la cessió d’un equip facoemulsificador per la realització de cirurgies de cataractes, que inclou el seu manteniment, instal·lació i posada en funcionament del mateix, així com la formació als professionals que utilitzen aquest aparell de forma habitual.

357.103 €

Abierta SUM-26-0252-AYS

Suministro y control de medicamentos para el Hospital de umivale Activa sito en Tarragona

120.000 €

Abierta 0897/25

Subministrament d’una unitat radiològica digital amb telemetries per l’HSJR, les obres per l’adaptació de l’espai i el servei de manteniment de l’equip.

432.172 €

Adjudicada CB HCAMP CSC M 5/24

Contracte basat de l'Acord Marc del subministrament de xeringues per a l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

21.024 €

Formalizada CS/AH07/1101475593/26/PNSP

Adquisició d’instruments quirúrgics per a motors del Servei de Traumatologia de l’Hospital Universitari de Tortosa Verge de la Cinta

19.600 €

Formalizada CS/AH05/1101479875/26/PNSP

Subministrament d'endopròtesis vascular perifèrica biodegradable per a l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

26.550 €

Adjudicada CD/AH05/1101480092/26/CD

Solucions de fluïdoteràpia i irrigació

121.607 €

Adjudicada CD/AH05/1101470644/26/CD

Basat de nutricions enterals per pacients pediàtrics en modalitats de prestació hospitalària i domiciliària

232.751 €

Adjudicada CD/AH05/1101471499/26/CD

Nutrició enteral per a adults en modalitats de prestació hospitalària i domiciliària declarades desertes en l’AM 1101444122

1.197.932 €

Más licitaciones de Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3