En evaluacion Suministros

Suministro De Material De Ferretería Y Otros Para El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

Expediente: BCN-133/2026

Contrato de suministros en evaluación por Aena. Dirección de Contratación en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 44500000.

50.000
Presupuesto base
150.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
44500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 12:25
Fecha límite
31 jul 2026, 14:00
Duración
1 año

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación 31 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 19:00

Mismo sector y zona (44 en Barcelona)

Abierta 905148/26

Suministro consistente en la mejora del sistema de protección contra incendios del Ecoparc 2.

321.100 €

Abierta AJT/59121/2025

Subministrament, transport i muntatge de portes d’emergència per renovar les existents a diversos poliesportius municipals de L’Hospitalet de Llobregat

61.928 €

Abierta 01040601/2026/6

L’objecte de la present contractació és la realització per part de l’empresa adjudicatària d’un conjunt de tasques i actuacions per al manteniment i conservació de la via pública del municipi de Sant Pere de Ribes, i altres tasques complementàries que es considerin necessàries també en l’àmbit dels edificis municipals o dels parcs infantils municipals, d’acord amb les prescripcions del plec de condicions tècniques i del que s’estableixi en el plec de clàusules administratives particulars. Es tracta, majoritàriament, de disposar d’una empresa externa per realitzar obres i altres prestacions de tasques de manteniment correctiu durant tot l’any i fora de l’horari laboral, tot i que també s’inclouen accions de manteniment preventiu destinades a garantir el bon estat dels espais públics municipals. Específicament, es realitzaran les següents actuacions: - Realització d’obres, manteniments i conservació de la via pública. - Tenir disponibilitat les 24 hores del dia, 365 dies l’any, per a la realització de tasques urgents i extraordinàries (caps de setmana, festius i horaris nocturns). - Subministrament de materials d’obra civil i consumibles necessaris per a l’execució dels treballs que els hi siguin encomanats, amb manteniment d’un estoc mínim. -Prestació del servei de col•locació i retirada de tanques i senyalització provisional en actes culturals, esportius i ocupacions temporals de la via pública, sota la supervisió de la Policia Local.

330.579 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta CTTE1243

Subministrament i instal·lació dels sistemes d'automatització de portes corredisses als Punts Verds de Barri de la ciutat de Barcelona

133.516 €

Abierta AJT/126395/2025

(SU-11/2026) Contracte mixt de subministrament i serveis prevalent el primer, de càrrega, transport, emmagatzematge a títol d’arrendament i retorn del material tècnic del Teatre Joventut de l’Hospitalet mentrestant no finalitzin les seves obres, d’acord amb les condicions mínimes establertes al plec de prescripcions tècniques particulars.

59.800 €

Abierta 2026/000028671

L’objecte del contracte és el subministrament de 60 equips informàtics complets, integrats per ordinador portàtil professional, monitor, dockstation, teclat, ratolí i bossa de transport, amb garantia “on-site” de 3 anys. El contingut concret i les especificacions que s’hauran de seguir, així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar el contracte, es detallen en el plec de prescripcions tècniques particulars.

534.576 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Abierta S33-26

El objeto del contrato es el suministro, transporte, descarga, instalación y puesta en funcionamiento de 28 áreas de aportación con sistemas de identificación y control de usuarios para la recogida de residuos municipales en el municipio consorciado de l'Ametlla del Vallès, mediante arrendamiento financiero con opción a compra.

1.701.357 €

Abierta 11944AM

Contractació mitjançant procediment obert, de l'Acord Marc d'homologació de proveïdors per al subministrament de tapes de registre, cofres, portes de registre, i altres elements, per a instal·lacions de xarxa d’aigua i clavegueram, gestionades per Aigües de MANRESA, SA, amb divisió de quatre (4) lots.

124.000 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación