Formalizada Suministros

Suministro de 2 servidores con altos recursos de CPU y RAM para el departamento de Computer Sciences del BSC-CNS.

Expediente: CC02026002

Contrato de suministros formalizado por Dirección de Barcelona Supercomputing Center - Centro Nacional de Supercomputación (BSC-CNS) en Barcelona. Lote 1. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 30200000. Adjudicado el 19 ene 2026 a ESPRINET IBERICA S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

50.000
Presupuesto base
50.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
30200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 feb 2026, 10:50
Fecha límite
22 dic 2025, 15:00
Duración
1 mes
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ESPRINET IBERICA S.L.U.
NIF
B84443985
Fecha
19 ene 2026, 01:00
Importe
49.998
Ofertas recibidas
1

Documentos

(5)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 feb 2026
Anuncio de Pliegos 27 feb 2026
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 19 ene 2026
Anuncio de Formalización 30 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:40

Mismo sector y zona (30 en Barcelona)

Abierta 2026/0002512

Contractació d'una plataforma digital, proporcionada en modalitat de servei (Software as a Service – SaaS), destinada a donar suport a la metodologia Model d’Intel·ligència Turística de la Diputació de Barcelona

37.008 €

Abierta 2026-16

Subministrament d’equipament informàtic pel Consorci d’Atenció Primària de Salut Barcelona Esquerra (CAPSBE)

42.900 €

Abierta TIC/2025/72

Aquest contracte té per objecte l'adquisició de 12 equips de dibuix per diversos serveis de l'Ajuntament de Sabadell per aquell personal que ha de desenvolupar tasques de dibuix 3D i necessita equips amb un bon rendiment per poder desenvolupar la seva feina

104.132 €

Abierta 005_26000042

Subministrament d'equips informàtics de sobretaula i ordinadors portàtils amb equipament de perifèrics per l'Institut Municipal d'Hisenda de l'Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

79.150 €

Abierta 2026.00084

Subministrament, en règim d’arrendament i cost per pàgina, d’un (1) equip multifunció (impressió, fotocòpia i escaneig), així com el manteniment d’aquest equip, amb destinació al Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

27.504 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta CST-2026-10

El objeto del presente contrato es el suministro de distintos equipos informáticos destinados a la renovación del equipamiento informático obsoleto del Consorcio Sanitario de Terrassa (CST). El objetivo de esta actuación es garantizar una actualización tecnológica que permita una prestación eficiente de los servicios asistenciales y administrativos, contribuyendo a la mejora de la calidad asistencial y optimización de los recursos disponibles.

366.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

L’objecte del contracte es el subministrament de MOBILIARI ESCOLAR I D’OFICINA PER L’ESCOLA DE MÚSICA MONTSERRAT ALMIRALL i pel CENTRE DE FORMACIÓ D’ADULTS DE SITGES. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars. Es divideix en tres lots: Lot 1: Mobiliari escolar. Lot 2: Mobiliari d'oficina Lot 3: Pantalles interactives amb suport mòbil.

42.831 €

Abierta BCN-165/2026

Suministro Con Instalación Cabinas Calidad Del Aire En Varias Ubicaciones Para El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

492.802 €

Adjudicada PACC2026000044

Contracte basat en l’Acord Marc (Exp. núm. 2023.06) i l’adjudicació del subministrament de paper per l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat.

4.550 €

Más licitaciones de Dirección de Barcelona Supercomputing Center - Centro Nacional de Supercomputación (BSC-CNS)