Formalizada Suministros

Suministro De 1 Ordenador De Sobremesa Superior - Am 02/2023 Lote 2. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Cientificas (Csic))

Expediente: CBA857/2026

Contrato de suministros formalizado por Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada en Girona. Lote 2. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 30 días. Categoría CPV 30213000. Adjudicado el 8 abr 2026 a Lenovo Spain S.L.. Se recibió 1 oferta.

543
Presupuesto base
543
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30213000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
11 abr 2026, 06:29
Duración
30 días
Lote
2

Adjudicación

Adjudicatario
Lenovo Spain S.L.
NIF
B84225507
Fecha
8 abr 2026, 02:00
Importe
543
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 abr 2026
Anuncio de Pliegos 11 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 abr 2026
Anuncio de Formalización 8 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 06:29

Mismo sector y zona (30 en Girona)

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

En evaluacion X2026000362

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d'una solució d'emmagatzematge basada en SAN.

37.190 €

Adjudicada X2026000113

Subministrament d'equips d'impressió per a les diferents dependències municipals

9.155 €

Adjudicada 2026/2061

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció, en la modalitat d'arrendament, per a 5 dependències municipals, a través del lot 2 de l'Acord marc d'ACM (2023.05).

35.864 €

Adjudicada X2025013791

AM LOCALRET Serveis de virtualització

11.280 €

Formalizada CBA3178/2026

Adquisición De 8 Ordenadores Portátiles Superior. 1 De Ellos Con Financiación Europea Horizonte Europa. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Científicas)

5.227 €

Adjudicada COBS2026/071

Contracte subministrament d'un equip d'impressió pel centre Cívic Tueda a través de l'Acord Marc de l'ACM (Exp. 2023-05

1.547 €

Formalizada COBS2025/058

Subministrament d’equipament informàtic per a l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el que preveu el Plec de prescripcions tècniques; en quatre lots: Lot 1. Subministrament d’ordinadors personals (PC). Lot 2. Subministrament d’equips perifèrics i accessoris (Monitors d’ordinadors + cables DisplayPort). Lot 3. Subministrament d’equips de teletreball (Portàtils + estacions acoblament (dock stations)). Lot 4.Subministrament de terminals de telefonia mòbil.

38.200 €

En evaluacion 2026/7731

L’objecte del contracte és l’adquisició, per part de la Diputació de Girona, d’ordinadors portàtils i dockstation, maletes d’esquena (motxilles) per a ordinadors portàtils, ratolins i teclats, auriculars i pantalles.

58.866 €

Formalizada 1431-0019/2023

Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft

20.000 €

Más licitaciones de Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada