En evaluacion Suministros

Subministrar i distribuir als diferents departaments municipals de l'Ajuntament de Calafell material imprès amb el membret de la Corporació, així com segells de cautxú.

Expediente: 14_2026-CNT

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Calafell en Tarragona. Categoría CPV 30192152.

7.438
Presupuesto base
9.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
30192152
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 feb 2026, 12:06
Fecha límite
27 feb 2026, 15:00

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Calafell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 feb 2026
Anuncio de Pliegos 13 feb 2026
Fin Plazo Presentación 27 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:18

Mismo sector y zona (30 en Tarragona)

Abierta 8004330008-2026-0009721

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d'Art i Disseny de Tarragona a Tarragona

12.160 €

Abierta 160/2026

Servei i subministrament d’una solució integral de gestió de recursos humans en modalitat SaaS, incloent llicenciament, suport, manteniment i, si escau, implantació i migració.

35.000 €

Adjudicada 2026-CBSU0003

Adhesió a la primera pròrroga de l'Acord Marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.05)

52.511 €

Adjudicada 430252002-2026-0000643

Aprovar l’adhesió de l'Ajuntament de Benifallet a la primera pròrroga de l’Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.05).

3.388 €

En evaluacion HCA-FUSSMONT 003/2026

Subministrament de diferent equipament informàtic per a l’Hospital Comarcal d’Amposta, SAM (en endavant HCA) i la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (en endavant FUSSMONT). En concret, el subministrament consta de 90 ordinadors de sobretaula i5, 90 monitors de mínim 23,8”, 5 ordinadors portàtils i5 i 4 impressores làser blanc i negre.

93.670 €

Adjudicada SUM-26-0276-SIST

Suministro de dispositivos de copia de seguridad LTO-9 ULTRIUM 45000 RW

20.136 €

Formalizada SE 42/26

Servei de suport tècnic i actualitzacions dels sistemes d’Emissió Instantània, SALTO-AppCrue, Middleware AppCRUE i Targetes PLA bioplàstic 100% compatible amb el sistema d’impressió presents a la Universitat Rovira i Virgili (SE 42/26)

65.150 €

En evaluacion EXP 27-2026

Subministrament de materials d’oficina per a cobrir les necessitats de l’Institut Català d’Investigació Química distribuït en el següents lots: Lot núm. 1: Materials fungibles d’oficina. Lot núm. 2: Altre material de l’entorn de treball administratiu.

60.000 €

En evaluacion 32/2026-OS

L’objecte del present contracte és el subministrament d’equips informàtics, material informàtic i llicències de programes. S’inclou dins d’aquest objecte, el subministrament de tots aquells elements com ara ordinadors portàtils o de sobretaula, mòbils, tauletes, pantalles, auriculars, cables i tot tipus d’accessoris i recanvis que siguin necessaris pel funcionament dels equips informàtics.

80.000 €

Adjudicada 2574/2026

Adhesió a la segona pròrroga de l'Acord marc de subministrament de paper amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp 2023.06) i contractació basada de subministrament de paper

576 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calafell