Abierta Sin plazo publicado Suministros

SUBMINISTRAMENTS DE MEDICAMENTS I MATERIAL FUNGIBLE PER ALS CENTRES DE FAUNA DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA

Expediente: GA34-26

El present plec té per objecte l’establiment de les condicions tècniques per les quals ha de regular-se la contractació dels subministraments de medicaments i material fungible per a poder desenvolupar l’activitat clínica dels centres de fauna de la Generalitat de Catalunya i els centres col·laboradors de la Generalitat.

113.488
Presupuesto base
113.488
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 10:50
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10