Formalizada Suministros

Subministraments d'aplicatiu de gestió integral de recursos humans

Expediente: 2444/2026

Mixt de subministrament, instal·lació, parametrització i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans (nòmines, Seguretat Social, portal de l’empleat i control de presència) de l’Ajuntament d’Abrera, adaptat al marc normatiu legal vigent i que inclogui la migració de dades, formació i suport d'operacions, en cada moment, utilitzant les noves tecnologies disponibles.

108.126
Presupuesto base
108.126
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Abrera, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 10:44

Organismo contratante

Ajuntament d'Abrera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 jul 2026
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:14