Abierta Sin plazo publicado Suministros

SUBMINISTRAMENTS D’ALIMENTS PER A FAUNA I COMPLEMENTS ALIMENTARIS PEL CENTRE DE FAUNA DE TORREFERRUSSA

Expediente: GA32-26

El present plec té per objecte establir les condicions tècniques per a la contractació dels subministraments d’aliments i complements alimentaris destinats al Centre de Fauna Salvatge de Torreferrussa.

253.359
Presupuesto base
6.346
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 10:22
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10