Adjudicada Suministros

Subministrament successiu i continuat de xeringues precarregades amb clorur sòdic estèril amb envàs estèril i no estèril, per a la seva utilització per part dels professionals sanitaris de tots els centres del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques i condicions definides al Plec de prescripcions tècniques de la licitació.

Expediente: 011/2025-SSC-PORH

Contrato de suministros adjudicado por Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33141310. Adjudicado a BALMUNG MEDICAL HANDEL GMBH. Se recibieron 10 ofertas.

234.155
Presupuesto base
632.218
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33141310
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 ago 2026, 10:03
Fecha límite
11 mar 2025, 12:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
BALMUNG MEDICAL HANDEL GMBH
NIF
ATU61917206
Importe
17.326
Ofertas recibidas
10

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 ago 2026
Anuncio de Pliegos 26 ago 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (33 en Barcelona)

Abierta 2026/0013420

Subministraments de grues, lliteres i cadires d’higiene per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona

73.990 €

Abierta CS/AH01/1101476305/27/PSS

Subministrament de material fungible per l’aparell de proves d’exercici cardiopulmonar per a la unitat de Rehabilitació Cardiorespiratòria de l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

7.723 €

Abierta 2026/32584P

Contracte de subministrament de vehicle portafèretres pels cementiris municipals

86.559 €

Abierta CS/AH01/1101478707/26/PSS

Subministrament d'un dispositiu de protecció embòlica cerebral per a l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

22.491 €

Abierta SGT/2026/2022

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material que utilitzarà la unitat de trànsit: des d'aquells elements que seran d'utilitat directe per al control del trànsit, com altres elements necessaris per atendre emergències en les quals hagi d'intervenir el cos de policia. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les funcions assignades amb més recursos i amb una major eficàcia.

12.277 €

Abierta 27SM0183Q

Suministro de un sistema de secuenciación NGS con cesión de equipamiento para el Consorci Corporació Sanitària Parc Taulí

1.666.000 €

Abierta 209407T

El presente Acuerdo Marco tiene por objeto el suministro de productos de serigrafía, rotulación, imprenta, pinturas y otros materiales destinados a cubrir las necesidades del IMSD, así como la prestación de servicios de impresión, de conformidad con lo dispuesto en el PPT. El suministro de los productos referidos deberá realizarse de conformidad con lo que se establece en las normativas vigentes, en este PCAP, en el PPT y en el resto de documentación contractual que rige la presente licitación.

159.322 €

Abierta CS/AH08/1101478826/26/PSS

Subministrament de detector portàtil RX

21.530 €

Abierta HM-2026-295

Suministro, montaje, instalación, puesta en funcionamiento y formación de 25 equipos de anestesia con monitor, con destino a varios servicios del Hospital de Mar y del Hospital de la Esperanza, centros del Consorcio Mar Parc de Salud de Barcelona, según características y condiciones definidas al Pliego de prescripciones técnicas de la licitación.

1.485.864 €

Abierta HM-2026-294

Suministro de equipos de monitorización de pacientes para diferentes servicios del Hospital de Mar, centro del Consorcio Mar Parc de Salud de Barcelona, según características y condiciones definidas al Pliegue de prescripciones técnicas de la licitación.

201.834 €

Más licitaciones de Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona

Abierta HM-2026-307

Subministrament, muntatge, instal·lació, posada en funcionament i formació de 5 generadors electroquirúrgics d'alta freqüència amb sellador de vasos destinats al Bloc Quirúrgic de l’Edifici C de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

59.700 €

Abierta HM-2026-307

Exp. HM-2026-307: Contractació del subministrament de generadors electroquirúrgics d’alta freqüència amb sellador de vasos per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

59.700 €

Abierta HM-2026-304

Exp. HM-2026-304: Contractació del subministrament de desfibril·ladors i del subministrament successiu i continuat del fungible associat, per a l’Hospital del Mar i per a l’Hospital de l’Esperança, centres del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

949.025 €

Abierta HM-2026-304

Suministro de desfibriladores y suministro sucesivo y continuado del fungible asociado, para la Hospital del Mar y para el Hospital de la Esperanza, centros del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, según características y condiciones definidas en el Pliego de prescripciones técnicas de la licitación.

555.490 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €