Adjudicada Suministros

Subministrament sistema d'aforament de les rieres i recs d'entrada de l'Estany de Banyoles- PRTR

Expediente: X2026003499

Subministrament de dispositius d’aforament (cabalímetres) a cadascun dels principals cursos hídrics que desemboquen a l’Estany de Banyoles, amb la finalitat de monitoritzar i gestionar de manera eficient el balanç hídric del sistema lacustre, en el marc del Pla de Sostenibilitat Turística en Destinació de Banyoles – Ciutat de l’Aigua, Actuació 1 – Projecte comportes reguladores de l’Estany i dels recs, de l’eix 1. Transició verda i sostenible, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència finançat per la Unió Europea – Next Generation EU.

48.225
Presupuesto base
48.225
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 09:58

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 abr 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)