Adjudicada Suministros

Subministrament recanvis d'instruments i equips necessaris pel funcionament dels laboratoris de l'Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat.

Expediente: 2026-0090-OSB

Subministrament de recanvis d’instruments i equips de laboratori per les plantes de tractament d’ATL per poder fer el control de l’aigua de procés i de l’aigua potable. Lots: Lot 1: Recanvis Lot 2: Recanvis específics necessari pels equips Metrohm Lot 3: Recanvis específics necessari pels equips Microbean

462.973
Presupuesto base
23.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2026, 06:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

En la misma provincia (Barcelona)