Formalizada Servicios

Subministrament plaques microbiologia

Expediente: X2024000136

Contractació administrativa del subministrament de plaques preparades per microbiologia per la determinació de legionel·la en aigua per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

60.314
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2024, 14:45

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2024
Anuncio de Pliegos 11 dic 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 dic 2024
Anuncio de Formalización 11 dic 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)