Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT PERIÒDIC A DOMICILI DE COMBUSTIBLE GASOIL -A- i -B- PER ALS DIPÒSITS DELS GENERADORS I VEHICLES A MOTOR D'AIGÜES DE BLANES S.A.

Expediente: C-19/2025

Subministrament periòdic a domicili de combustible gasoil A i B per als dipòsits dels generadors i vehicles a motor d'Aigües de Blanes, S.A.

321.505
Presupuesto base
321.505
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya, Girona (Cataluña)
Publicación
22 dic 2025, 13:02

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 dic 2025
Anuncio de Pliegos 22 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 nov 2025
Anuncio de Formalización 22 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA

En la misma provincia (Girona)