En evaluacion Suministros

Subministrament per zones d'estada als parcs per seure en grup (Consell de Joves) de Sant Cugat del Vallès

Expediente: 17704/2026

L’objecte del contracte consisteix en la creació de zones d’estada per a joves a l’àmbit del municipi. Aquestes zones d’estada estan dissenyades mitjançant estructures de fusta, fetes amb travesses de jardineria de secció 12x22, amb acabat natural, polida als cares, cantell i arestes, creant conjunts d’alçades variables i amb diferents composicions. Es proposen diverses zones a l’annex I (Instal·lar zones d’estada als parcs per seure en grup – plànols), on s’indiquen les ubicacions i geometries. Els licitadors hauran d’aportar, juntament amb l’oferta, les fitxes tècniques dels elements proposats, que permetin verificar el compliment de les prescripcions tècniques establertes en aquest plec. Les fitxes hauran d’incloure, com a mínim, informació sobre materials, dimensions, resistència, manteniment i adequació a l’ús previst.

50.891
Presupuesto base
50.891
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Cugat del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 17079/2026

Obres per la instal·lació de carregadors intel·ligents per la flota municipal en el pàrquing de l'Ajuntament

249.217 €

Abierta 17079/2026

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

207.681 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut de les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera

62.477 €

Abierta 31878/2025

Servei de redacció del projecte bàsic i executiu i direcció de les obres d'arranjament del barri de l'Eixample

156.856 €

En la misma provincia (Barcelona)