Formalizada Suministros

Subministrament, per lots, d’armes curtes de dotació i accessoris, fundes de seguretat per a armes, cartutxeria i accessoris varis per a realitzar les pràctiques de tir reglamentàries, amb destinació a la Guàrdia Urbana de Tarragona.

Expediente: Compres Exp.175/2026 G626

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35300000. Adjudicado el 5 may 2026 a ARMERIA RAVELL, SL. Se recibió 1 oferta.

46.003
Presupuesto base
55.204
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35300000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 14:04
Fecha límite
10 abr 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ARMERIA RAVELL, SL
NIF
B08073264
Importe
25.282
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Tarragona)

Formalizada 2602/2025

Vestuari per a la brigada de l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet.

92.352 €

Adjudicada Compres Exp. 287.2026.G626-P2

Contracte específic,cat. 1 Vestuari i equipament per la Guàrdia Urbana delSDA de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona pel subministrament de polos de màniga curta i màniga llarga, components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona.

30.500 €

Anulada C038_26

L'objecte del present contracte és el subministrament i els serveis associats (instal·lació, connexió i posada en marxa local) del nou sistema de seguretat de l’EDAR de Tarragona Nord, incloent el desmuntatge de les instal·lacions obsoletes. Es defineix com a Contracte Mixt, essent la prestació principal el subministrament d’equips, d'acord amb les característiques i condicions fixades al Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte.

20.926 €

Adjudicada 3507/2026

Adhesió de l’Ajuntament a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat policial i adjudicació del contracte basat pel subministrament dels elements adscrits al lot 1 i 2 de l'ACM.

24.984 €

Adjudicada Compres. Exp. 929.2025.G626-P2

Contracte específic per adquisició de vestuari (pantalons amb proteccions, mitjons i samarretes interiors màniga llarga), components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

38.724 €

Adjudicada Compres. Exp. 928/2025-G626 (P2)

Contracte específic pel subministrament de 220 conjunts d'armilles antibales de protecció individual (bossa de transport, paquets balístics per espatlles, frontal i esquena, una funda interior i una funda exterior) i de 55 fundes exteriors per reposició en cas de deteriorament, pels agents de la Guàrdia Urbana, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

135.083 €

En evaluacion 07-2026

Servicio de lavandería y alquiler de la ropa laboral del personal de SIRUSA

58.000 €

Formalizada CBA979/2026

Compra Directa De Arco Detector De Metales (Subdelegacion Del Gobierno En Tarragona)

2.845 €

Adjudicada REU-28/2026

Suministro De Cuatro Reguladores M1 Compatible Con Las Máscaras Msa G1 Con Conector Tipo Ps-Maxx Y Volante Adaptador De La Conexión Ps-Maxx A M45X3

1.600 €

Formalizada CS/AH05/1101466303/26/PNSP

Subministrament d'armilles, faldes, i ulleres per la UBP de l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

25.137 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €