Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT PER ADQUISICIÓ I LA INSTAL·LACIÓ DE TRES MÒDULS (2 mòduls simples i 1 mòdul doble) DE CAMBRES HIGIÈNIQUES SANITÀRIES -LAVABOS- D’ÚS PÚBLIC, PER A LA PLATJA DEL MUNICIPI DE LLORET DE MAR

Expediente: 14312025000003 CAMBRES HIGIÈNIQUES

Subministrament per adquisició i la instal·lació de tres mòduls de cambres higièniques sanitàries -lavabos- d’ús públic (2 mòduls simples i 1 mòdul doble), per a la platja de Lloret de Mar

81.904
Presupuesto base
81.904
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lloret de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 09:24

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 mar 2026
Anuncio de Formalización 22 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)