Adjudicada Suministros

Subministrament per a l'adquisició d'un microscopi per al laboratori de l'EDAR de Roses

Expediente: 2026/348

Es proposa el subministrament d’un nou microscopi Olympus BX53 (o equivalent) per al laboratori de l'EDAR de Roses. L'actuació inclou el muntatge del microscopi al laboratori i la posada en servei.

14.700
Presupuesto base
14.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:12

Más licitaciones de Consorci d'Aigües Costa Brava Girona

En la misma provincia (Girona)