Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT MITJANÇANT RENTING DE 75 ORDINADORS DE SOBRETAULA, INCLOU EL SERVEI D’INSTAL·LACIÓ I MANTENIMENT, I DE 45 PANTALLES

Expediente: 421/2025/eIMET

L’objecte del present plec és la contractació del subministrament de 75 ordinadors de sobretaula, així com el seu manteniment i instal·lació, i de 45 pantalles, en la modalitat d’arrendament, per a l’Institut Municipal d’Educació i Treball de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú (IMET), d’acord amb les característiques i prescripcions previstes al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

65.160
Presupuesto base
65.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilanova i la Geltrú, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 nov 2025, 08:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 nov 2025
Anuncio de Pliegos 17 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2025
Anuncio de Formalización 17 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16

Más licitaciones de Institut Municipal d'Educació i Treball

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €