En evaluacion Suministros

Subministrament, mitjançant leasing financer, d’un pack de maquinària de residus de Montcada i Reixac

Expediente: CO2026000047

Subministrament, mitjançant la modalitat de leasing financer, d’un pack de maquinària compost per: - Una trituradora mòbil sobre xassís de cadenes. - Un remolc plataforma (gòndola) homologat per al transport de la trituradora. - Dos remolcs tipus banyera per al transport de residus.

380.165
Presupuesto base
380.165
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Montcada i Reixac, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 09:36

Organismo contratante

Ajuntament de Montcada i Reixac

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:10