Formalizada Suministros

Subministrament, mitjançant compra, d'un camió amb caixa per al Servei de Mobilitat i Circulació

Expediente: CONSUB-0400/2025

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, mitjançant compra, d’un camió amb caixa per al servei de Mobilitat i Circulació. El vehicle ha de ser de nova matriculació i no s’admetran vehicles Km 0 o similar.

46.694
Presupuesto base
46.694
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 10:04

Organismo contratante

Ajuntament de Reus

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 mar 2026
Anuncio de Formalización 12 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:35

Más licitaciones de Ajuntament de Reus

Abierta CONSER-0236/2026

L’objecte de la present licitació és la contractació dels serveis corresponents a l’establert a l’apartat 2.1.1 del projecte i plec tècnic del ‘’PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY’’, que són les facultats, serveis i responsabilitats del control de l'execució durant la fase d’implantació del projecte estimat en 4 mesos següents: - Desenvolupar les tasques de control de l’execució i correcta realització del «PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY», i sobre la forma i condicions en què s’haurà d’executar la implantació de cada unitat del projecte. Serà responsabilitat seva la direcció i supervisió de tots els treballs executats, ja sigui directament o mitjançant els seus representants, exercint una autoritat tècnica completa i indiscutible, fins i tot en aquells aspectes no contemplats explícitament, i en relació tant amb les persones com amb els mitjans materials implicats. - Totes les instal·lacions compreses en la implantació del projecte s’executaran conforme als terminis aprovats i a les instruccions emeses pel control de l’execució, que resoldrà les qüestions relatives a la interpretació de terminis i condicions d’execució, proporcionant al contractista tota la informació necessària per garantir el correcte desenvolupament de la implantació del projecte. - Abans de l’inici d’implantació del projecte, es durà a terme el seu replanteig en tots els aspectes, amb la presència del control d’execució i del contractista o les persones en qui deleguin, aixecant-se l’acta corresponent que en deixarà constància formal. - Haurà de realitzar totes les actes i certificacions necessàries: acta de replanteig inicial, actes d’execució, certificacions mensuals o documents acreditatius de la prestació realitzada, etc. Addicionalment també haurà de realitzar les tasques previstes en el Plec de Clàusules Administratives Particulars.

10.500 €

Abierta CONSER-0236/2026

Servei de control de l’execució de la implantació del «projecte Reus Smart Mobility and Security» de sistemes de lectors de matrícula pel control i millora de mobilitat sostenible i la seguretat viària.

10.500 €

Abierta CONOBR-0215/2026

Obres de reforma de la casa dels mestres

95.961 €

Abierta CONOBR-0215/2026

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’execució de les obres descrites en els projectes següents: - «Projecte de millora del bany, paviment i acabat de parets d’habitatge en planta baixa. Passeig Mata, 3, escala A, baixos 2a – 43202 Reus» i «Projecte de reforma del bany, cuina i instal·lació elèctrica en planta primera. Passeig Mata, 3, escala A, 1r 2a-43202 Reus», aprovats inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 9 d’abril de 2026 i esdevinguts aprovats amb caràcter definitiu en data 11 de maig de 2026. - «Projecte de reparacions puntuals de coberta i fusteries exteriors en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social (Passeig Mata nº 3 – 43202 Reus)», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 10 d’abril de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 12 de maig de 2026. - «Projecte d’arranjament d’instal·lació general de sanejament en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social al Passeig Mata núm. 3 de Reus», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 26 de febrer de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 27 d’abril de 2026.

87.237 €

Abierta M-318

Transmissió de l’autorització núm. 60448

10.000 €

En la misma provincia (Tarragona)