Abierta 21 sep 2026 (16d 7h) Suministros

Subministrament, mitjançant arrendament sense opció de compra, d’un (1) vehicle pur (BEV), nou, per a l’ens contractant, amb manteniment integral inclòs. Tipologia de vehicle • Vehicle de tipus furgoneta mixta o combi, d’ús tant per a passatgers com per a càrrega lleugera.

Expediente: CCSL 2026-30-07

Contrato de suministros publicado por Circuits de Catalunya, SL en Barcelona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34144900. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

27.768
Presupuesto base
27.768
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34144900
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:10
Fecha límite
21 sep 2026, 14:00 (16d 7h)
Duración
4 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Circuits de Catalunya, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta PACC2026000021

L’objecte del contracte és l’adquisició d’un vehicle rural en règim de compra, amb les característiques establertes en el Plec de prescripcions tècniques, i la seva posterior transformació i conversió d'acord a les necessitats del cos de Policia Local de l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat, i que també es descriuen al Plec de prescripcions tècniques.

61.983 €

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Más licitaciones de Circuits de Catalunya, SL