Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ, LEGALITZACIÓ I POSADA EN SERVEI DE 23 PUNTS DOBLES DE CÀRREGA SEMI-RÀPIDA DE PARET DE VEHICLES ELÈCTRICS PER A 5 APARCAMENTS PÚBLICS DE LLORET DE MAR - PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA - FINANÇAT PER LA UNIÓ EUROPEA – NEXT GENERATION EU.

Expediente: 14372024000002 - CARREGADORS NEXTGEN

Subministrament, instal·lació, legalització i posada en servei de 23 punts dobles de càrrega semi-ràpida de paret de vehicles elèctrics per a 5 aparcaments públics de Lloret de Mar, ubicats a l’avinguda Vila de Tossa, la plaça Madona Sicardis de Montsoriu (antiga plaça de Braus), la plaça Pere Torrent, l’Estació de Busos i el carrer de Costa de Carbonell del municipi, en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat per la Unió Europea-NextGenerationEU.

245.364
Presupuesto base
245.364
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lloret de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 11:52

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 feb 2026
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:36

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)