Formalizada Suministros

Subministrament, instal·lació i manteniment d'un equip autoclau esterilitzador a vapor

Expediente: 0518/25

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment d'un equip autoclau esterilitzador a vapor, pel servei d'esterilització de Salut Sant Joan de Reus - Baix Camp.

112.352
Presupuesto base
112.352
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 jul 2025, 14:04

Organismo contratante

Salut Sant Joan de Reus - Baix Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2025
Anuncio de Pliegos 24 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2025
Anuncio de Formalización 24 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09