Formalizada Suministros

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d’una solució d’emmagatzematge basada en SAN, necessària per renovar l’equip actual, evitar l’obsolescència tecnològica, dotar d’espai d’emmagatzematge pels clústers de virtualització de servidors i de virtualització d’escriptoris i proveir d’un nivell de seguretat més elevat que la cabina actual

Expediente: X2025004454

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Banyoles en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 30233141. Adjudicado el 17 mar 2026 a QUOPIAM INFORMÀTICA SLU. Se recibió 1 oferta.

75.000
Presupuesto base
75.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
30233141
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 04:12
Fecha límite
8 ene 2026, 00:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
QUOPIAM INFORMÀTICA SLU
NIF
B64510480
Importe
73.398
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (30 en Girona)

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

En evaluacion X2026000362

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d'una solució d'emmagatzematge basada en SAN.

37.190 €

Adjudicada X2026000113

Subministrament d'equips d'impressió per a les diferents dependències municipals

9.155 €

Adjudicada 2026/2061

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció, en la modalitat d'arrendament, per a 5 dependències municipals, a través del lot 2 de l'Acord marc d'ACM (2023.05).

35.864 €

Formalizada CBA3178/2026

Adquisición De 8 Ordenadores Portátiles Superior. 1 De Ellos Con Financiación Europea Horizonte Europa. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Científicas)

5.227 €

Adjudicada COBS2026/071

Contracte subministrament d'un equip d'impressió pel centre Cívic Tueda a través de l'Acord Marc de l'ACM (Exp. 2023-05

1.547 €

Formalizada COBS2025/058

Subministrament d’equipament informàtic per a l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el que preveu el Plec de prescripcions tècniques; en quatre lots: Lot 1. Subministrament d’ordinadors personals (PC). Lot 2. Subministrament d’equips perifèrics i accessoris (Monitors d’ordinadors + cables DisplayPort). Lot 3. Subministrament d’equips de teletreball (Portàtils + estacions acoblament (dock stations)). Lot 4.Subministrament de terminals de telefonia mòbil.

38.200 €

En evaluacion 2026/7731

L’objecte del contracte és l’adquisició, per part de la Diputació de Girona, d’ordinadors portàtils i dockstation, maletes d’esquena (motxilles) per a ordinadors portàtils, ratolins i teclats, auriculars i pantalles.

58.866 €

Formalizada 1431-0019/2023

Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft

20.000 €

Adjudicada 2026/7247

L’objecte del contracte és el subministrament successiu de material d’oficina en funció de les necessitats dels departaments.

9.500 €

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles