Formalizada Suministros

Subministrament, instal.lació, comunicacions i legalització d'un sistema de 9 punts de videovigilància mitjançant lector de matrícules al terme municipal de Vila-seca, inclòs a l'actuació 6-\ Control intel.ligent de la seguretat\ de l'eix 3

Expediente: 9476/2024

Subministrament, instal.lació, comunicacions i legalització d'un sistema de 9 punts de videovigilància mitjançant lector de matrícules al terme municipal de Vila-seca, inclòs a l'actuació 6-\ Control intel.ligent de la seguretat\ de l'eix 3

76.360
Presupuesto base
76.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2025, 11:26

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2025
Anuncio de Pliegos 17 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 abr 2025
Anuncio de Formalización 17 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)