Formalizada Suministros

Subministrament implants maxil·lofacials amb substituïts ossis personalitzats pe a l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

Expediente: 1101463891

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS) en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 33184100. Adjudicado el 4 mar 2026 a GT MEDICAL, S.L. Se recibió 1 oferta.

40.000
Presupuesto base
80.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33184100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 14:03

Adjudicación

Adjudicatario
GT MEDICAL, S.L
NIF
B83143602
Importe
40.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:23

Mismo sector y zona (33 en Tarragona)

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €

Abierta HCA 005/2026

És objecte de la present sol·licitud la contractació del subministrament de material fungible i equipament necessari per la realització d’intervencions quirúrgiques de cataractes al Bloc Quirúrgic de l’Hospital Comarcal d’Amposta, que es reflecteixen en el Plec de PrescripcionsTècniques. Aquest objecte comprèn la cessió d’un equip facoemulsificador per la realització de cirurgies de cataractes, que inclou el seu manteniment, instal·lació i posada en funcionament del mateix, així com la formació als professionals que utilitzen aquest aparell de forma habitual.

357.103 €

Abierta SUM-26-0252-AYS

Suministro y control de medicamentos para el Hospital de umivale Activa sito en Tarragona

120.000 €

Abierta 0897/25

Subministrament d’una unitat radiològica digital amb telemetries per l’HSJR, les obres per l’adaptació de l’espai i el servei de manteniment de l’equip.

432.172 €

Adjudicada CB HCAMP CSC M 5/24

Contracte basat de l'Acord Marc del subministrament de xeringues per a l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

21.024 €

Formalizada CS/AH07/1101475593/26/PNSP

Adquisició d’instruments quirúrgics per a motors del Servei de Traumatologia de l’Hospital Universitari de Tortosa Verge de la Cinta

19.600 €

Formalizada CS/AH05/1101479875/26/PNSP

Subministrament d'endopròtesis vascular perifèrica biodegradable per a l'hospital Universitari Joan XXIII de Tarragona

26.550 €

Adjudicada CD/AH05/1101480092/26/CD

Solucions de fluïdoteràpia i irrigació

121.607 €

Adjudicada CD/AH05/1101470644/26/CD

Basat de nutricions enterals per pacients pediàtrics en modalitats de prestació hospitalària i domiciliària

232.751 €

Adjudicada CD/AH05/1101471499/26/CD

Nutrició enteral per a adults en modalitats de prestació hospitalària i domiciliària declarades desertes en l’AM 1101444122

1.197.932 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)