En evaluacion Suministros

Subministrament i transport del material expositiu i gràfic corporatiu, destinat a la participació del Departament d'Educació i Formació Professional en fires, jornades i altres esdeveniments institucionals vinculats a la promoció de la formació professional i del foment del talent.

Expediente: ED-2026-1027

Contrato de suministros en evaluación por Departament d'Educació i Formació Professional. Lote 1. Duración del contrato: 40 días. Categoría CPV 39154100.

35.158
Presupuesto base
38.511
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39154100
Publicación
1 jul 2026, 16:04
Fecha límite
15 jul 2026, 22:00
Duración
40 días
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación 15 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 07:00

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional