En evaluacion Suministros

SUBMINISTRAMENT I TRANSPORT D’ARBRAT A CUBELLES

Expediente: 1428-0170/2026

L’objecte del present contracte és el subministrament i transport d’arbrat a Cubelles.

9.511
Presupuesto base
9.511
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vilanova i la Geltrú, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2026, 11:32

Organismo contratante

Mancomunitat Tegar del Garraf

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2026
Anuncio de Pliegos 8 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Mancomunitat Tegar del Garraf

Abierta 1408-0184/2026

SERVEI MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU MAQUINÀRIA CET JARDINERIA

165.000 €

Abierta 1408-0166/2026

SERVEI TRACTAMENTS FITOSANITARIS ARBRAT VIARI

59.400 €

Abierta 1428-0151/2026

SUBMINISTRAMENT DE VESTUARI LABORAL I CALÇAT DE SEGURETAT

59.947 €

En evaluacion 1408-0184/2026

Objecte: L’objecte del present contracte és la prestació del servei de manteniment preventiu i correctiu de la maquinària de jardineria propietat del Centre Especial de Treball (CET) de la Mancomunitat TEGAR del Garraf, incloent-hi totes aquelles actuacions necessàries per garantir el seu correcte funcionament, prolongar-ne la vida útil i assegurar-ne la seguretat operativa. El servei comprèn, entre altres, les següents actuacions:  Manteniment preventiu: actuacions periòdiques planificades destinades a evitar avaries i deterioraments, que inclouen la inspecció, neteja, ajustos, lubrificació, canvis de peces subjectes a desgast i altres tasques específiques segons les instruccions del fabricant de cada màquina.  Manteniment correctiu: actuacions destinades a reparar o substituir components avariats o malmesos, així com la posada en marxa de la maquinària després d’una avaria, en un termini que garanteixi la continuïtat del servei.

110.000 €

En evaluacion 1408-0166/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de tractaments fitosanitaris, consistent específicament en el servei d’aplicació de tractaments fitosanitaris en els espais verds gestionats per la Mancomunitat TEGAR del Garraf; el servei inclou la realització de tractaments preventius i curatius destinats al control de plagues i malalties que afectin l’arbrat i altres espècies vegetals dels espais objecte del contracte.

36.000 €

En la misma provincia (Barcelona)