En evaluacion Suministros

subministrament i serveis per a la implantació i manteniment d'una solució/plataforma de software de gestió d'expedients en la modalitat SAAS de l'empresa Serveis Comarcals Mediambientals, SA (Secomsa)

Expediente: CO 02/2026

Contracte privat mixt de subministrament i serveis per a la implantació i manteniment d'una solució/plataforma de software de gestió d'expedients en la modalitat SAAS de l'empresa Serveis Comarcals Mediambientals, SA (Secomsa)

140.000
Presupuesto base
140.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Botarell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 16:46

Organismo contratante

Serveis Comarcals Mediambientals, SA (SECOMSA)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 12:14