En evaluacion Servicios

Subministrament i serveis en regim de lloguer, instal·lació, manteniment, muntatge i desmuntatge de la il·luminació dels carrers i espais de Nadal i de la cavalcada dels Reis d’Orient de Castellar del Vallès

Expediente: CONT2600055

L’objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, instal·lació, muntatge i desmuntatge de la il·luminació dels carrers i espais de Nadal i de la cavalcada del Reis d’Orient de Castellar del Vallès, pels períodes 2026-2027 i 2027 2028. La descripció, característiques i forma de realitzar el subministrament, instal·lació, muntatge i desmuntatge per part de l’empresa adjudicatària del contracte es troben definides en el PPT, en el què s’especifiquen els factors de tot ordre a tenir en compte

150.899
Presupuesto base
150.899
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castellar del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 13:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)