Formalizada Servicios

SUBMINISTRAMENT I SERVEIS DE COMUNICACIONS, VEU FIXA, DADES I ACCÉS A INTERNET DE L’AJUNTAMENT DE MAÇANET DE LA SELVA

Expediente: X2025005174

provisió dels serveis i sistemes de comunicacions de veu i dades en ubicació fixa, (excloent el servei de comunicacions mòbils) de l’Ajuntament de Maçanet de la Selva

89.669
Presupuesto base
89.669
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 09:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 feb 2026
Anuncio de Formalización 6 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:34

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)