En evaluacion Suministros

Subministrament i servei dels estands modulars octogonals i equipament, en règim de lloguer, per a la celebració de la Fira de Mostres 2025 i 2026 i altres esdeveniments d’organització i producció pròpia i de promotors externs.

Expediente: 01/2025

Subministrament i servei dels estands modulars octogonals i equipament, en règim de lloguer, per a la celebració de la Fira de Mostres 2025 i 2026 i altres esdeveniments d’organització i producció pròpia i de promotors externs.

18.562.857
Presupuesto base
18.562.857
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 may 2025, 14:32

Organismo contratante

Fundació Fira de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2025
Anuncio de Pliegos 15 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Fundació Fira de Girona

En la misma provincia (Girona)