Anulada Suministros

SUBMINISTRAMENT I SERVEI DE TRANSFORMACIÓ COM A VEHICLE POLICIAL D’UNA FURGONETA D’INTERVENCIÓ POLICIAL DESTINADA A LA UNITAT OPERATIVA DE LA POLICIA MUNICIPAL

Expediente: CCS12026000033

L’objectiu és el subministrament d'una furgoneta i la seva transformació policial per a un vehicle d'intervenció i suport a l'ordre públic, destinada a la Unitat Operativa d'Intervenció de la Policia Municipal d'Olot . El parc mòbil actual de la Policia Municipal no disposa d'un vehicle apte per al transport simultani d'un grup complet d'agents amb equipament individual complet, ni d'espai específic per a material col·lectiu d'ordre públic. Aquesta mancança impedeix el desplegament eficient de la Unitat d'Intervenció en dispositius de seguretat preventiva, control d'ordre públic, esdeveniments multitudinaris i operatius de suport.

86.242
Presupuesto base
86.242
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 14:54

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:32

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)