Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT I SERVEI DE PROGRAMARI PER AMPLIAR MÒDULS DE GESTIÓ ELECTRÒNICA I SERVEIS D'IMPLANTACIÓ DELS MATEIXOS

Expediente: 14032019000051

Procediment negociat sense publicitat de contractació mixta consistent en el subministrament i servei de programari per ampliar mòduls de gestió electrònica i serveis d'implantació dels mateixos

94.900
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2020, 14:30

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2020
Anuncio de Pliegos 23 jul 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2020
Anuncio de Formalización 23 jul 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)